Sesje ślubne

Sesja ślubna jest to szeroka i bardzo szczególna dziedzina fotografii. Trzeba tu poświęcić znacznie więcej miejsca gdzie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą klikając w odnośnik.


Sesje komercyjne

Sesję komercyjną można podzielić na sesję reklamową, produktową, biznesową i promocyjną. Każda z tych grup wymaga oddzielnego podejścia do zagadnienia i bezpośrednio do klienta, żeby spełnić jego oczekiwania, a także móc współdziałać w kreowaniu wizji. W tej specyficznej dziedzinie fotografii trzeba znaleźć złoty środek, aby nie przekoloryzować pomysłu, a dobrze współgrać z wizją działu marketingowego lub też oczekiwaniami klienta. Sesja biznesowa charakteryzuje się prostotą, elegancją, a także świeżością pomysłu, tak aby odpowiednio podkreślić profil firmy dla której to się wykonuje. Jeśli chodzi o fotografię reklamową i produktową należy skupić się nad tym, aby w odpowiedniej kompozycji oświetlenia, ustawienia produktów lub przeznaczenia odpowiednio ująć charakterystykę przedmiotów lub produktów. Ta sesja ma w odpowiedni sposób ująć to co jest najważniejsze w przedstawieniu danego produktu. 

Sesje komercyjne wymagają od obu stron odpowiedniego zaangażowania i kompromisów. Owocem będą wspólnie stworzone zdjęcia które będą poruszać ludzi i skłaniać ich do przemyśleń lub do tego, aby skorzystali z usług konkretnej firmy. Przy tej dziedzinie sztuki istotny jest materiał pierwotny wykonany na miejscu, a także odpowiednie podejście do postprodukcji tak, aby wszelkie dodatkowe cechy można było wygenerować w montażu, by dane zdjęcia spełniały oczekiwania obydwu stron. Ważne jest, aby widz który będzie oglądał efekt naszej wspólnej pracy mógł dostrzec, że nie jest to jedna z kolejnych fotografii reklamujących dany produkt.

Sesje portretowe

Sesje portretowe dość oklepane i standardowy slogan, który potrafi niejednokrotnie zmylić, a także nie wypełnić w całości tematu zważywszy na zbyt ogólną nazwę. Faktem jest, że ta sesja jest wymagająca jak również inne rodzaje fotografii. W fotografii portretowej kluczem jest zabawa formą, światłem, kolorem. Z dobrym pomysłem, który ma za zadanie stworzyć coś pozornie prostego, ale w zupełnie innej odsłonie, której nikt by się nie spodziewał, że można zrobić coś z niczego. To jest ten czynnik, który wyróżnia fotografię i kadry portretowe na tle całej masy innych dziś tak popularnych selfie.

Sesje rodzinne

Sesja rodzinna jest to dobry pomysł na spędzenie kreatywnie i aktywnie czasu razem z rodziną i uwiecznienia tego na zdjęciach. Te krótkie chwile spędzone razem na sesji zostaną w pamięci na długie lata. Jest to uwiecznienie wspomnień do których zawsze będzie można wrócić przeglądając album. Zdjęcia zrobione telefonem to nie to samo co profesjonalna sesja, która jest dobrą pamiątką z dzieciństwa, z rodzicami, rodzeństwem itd. Na zdjęciach jest pokazane ciepło rodzinne, dobra zabawa i kreatywne podejście do tematu.


Sesje okazjonalne

Sesja okazjonalna jest świetnym pomysłem, aby sprawić komuś przyjemność, niespodziankę lub nietypowy prezent. Jest okazją żeby zaprosić fotografa do uwiecznienia wyjątkowych chwil np. komunie, chrzciny czy urodziny. Po wcześniejszych ustaleniach można stworzyć wstępną wizję zdjęć, która przerodzi się w coś niepowtarzalnego gdy dojdą jeszcze przed kadr emocje. Jest wiele ważnych uroczystości, których wspomnienie warto zatrzymać na ponadczasowych fotografiach. Sesja ta jest świetnym rozwiązaniem na pamiątkę rodzinną lub z przyjaciółmi.

Sesje sportowe

Sesja sportowa jest w głównej mierze typowym reportażem z pola walki sportowców o jak najlepsze wyniki. Fotograf musi dysponować refleksem, wyczuciem czasu i miejsca i zawsze być przygotowanym na to jedno niepowtarzalne ujęcie, w którym uwieczni szczytowy moment rozgrywki, meczu albo widowiska sportowego. Na arenie sportowej liczą się emocje nie tylko sportowców, ale też kibiców kiedy oddają całe swoje serce w to, aby dopingować swoich ulubieńców. Tak samo fotograf powinien zostawić serce w zdjęciach i oddać całą moc widowiska sportowego.

Sesje narzeczeńskie

Sesja narzeczeńska rodzi w sobie koncepcję uwiecznienia szczęścia i miłości, uczucia łączącego dwójkę osób . Może to być też pomysłem, aby fotograf dyskretnie towarzyszył parze w momencie zaręczyn. Dzięki temu można stworzyć piękne reportażowe zdjęcia z cudownej chwili oświadczyn i tuż po, które staną się ponadczasową pamiątką w rodzinnym albumie. Sesja ta może mieć różne formy w studiu czy plenerze najważniejsze, aby wydobyć na zdjęciach siłę miłości. Każda para jest inna, dlatego można stworzyć wiele ciekawych pomysłów na taką sesję. Romantyczną czy szaloną wszystko zależy od was.

Sesje plenerowe

Sesja plenerowa ptaków śpiew, szum wiatru, który kołysze drzewami, szum morza, ciepło słońca niekiedy wilgoć deszczu lub mgły, świeżość śniegu. Są to uroki i zalety fotografii plenerowej, w której czasami trzeba walczyć z czasem, aby wykorzystać idealny moment np. kiedy słońce jest w odpowiednim kącie i natężeniu; dzięki temu mamy dobrze oświetlony kadr. Plener czasem jest nie do zaplanowania w postaci zmieniającej się pogody. W mnogości zdjęć które wykonuje się w plenerze może wyjść tylko kilka, ale w tych kilku zawarta jest cała esencja dnia poświęconego nad uwiecznieniem osoby lub osób w otoczeniu piękna natury.

Sesje ciążowe

Sesja ciążowa może być sztuką sama w sobie. Jest to zachowane niezwykłego okresu dla kobiety, która nosi nowe życie. Pokazuje piękno przyszłego macierzyństwa, cudowne chwile przed narodzeniem. Sesje brzuszkowe mogą mieć rożny charakter mogą odbyć się w Państwa domu pokazując codzienność i uczucia którymi się darzycie. W plenerze można wykorzystać uroki przyrody i stworzyć małe dzieło sztuki. W studio gdzie zawsze jest wygoda i komfort pracy. Naszym zadaniem jest pokazanie pewności siebie i piękno ciała.  Takie zdjęcia są idealną pamiątką na długie lata które będzie można z dumą pokazywać dzieciom i wnukom.

Sesja ciążowa może się stać prologiem do sesji noworodkowej.  

 Sesję taką warto zaplanować na około 30 tygodnia ciąży.


Sesje studyjne

Sesja studyjna daje szersze pole manewru niż pozostałe rodzaje sesji fotograficznych. Jest tu dogodność miejsca, przestrzeni opcjonalnie czasu do tego, aby móc przetestować różne rozwiązania, żeby stworzyć kreatywne, niecodzienne zdjęcia w przeróżnych pozach. Można komfortowo zmienić garderobę, rekwizyty i oświetlenie. Sesja studyjna pozwala przetestować wiele wariantów , aby wykorzystać cały potencjał modela, modelki. Wymagane jest odpowiednie przygotowanie studia fotografa, asysty, przestrzeni oraz dobre zbadanie tematu i oczekiwań u osoby która chciałaby mieć taką sesję. To wszystko należy ustalić przed sesją, aby móc się przygotować i nastawić na konkretny rodzaj zdjęć. Wiedząc czego oczekuje od nas klient możemy stworzyć takie zdjęcia, które zadowolą obie strony i zachęcą do dalszej współpracy; do tworzenia coraz to bardziej kreatywnych i niepowtarzalnych ujęć.


Sesje buduarowe

Sesja buduarowa jako jedna z niewielu dziedzin fotografii która wymaga od obu stron zaufania i otwartości do tego, aby stworzyć nietypową i niepowtarzalną kreację w kadrze. Tak, aby nie pokazać za dużo ani za mało, a odkrywając delikatność i piękno ciała nie wzburzając i bulwersować, a delikatnie zachęcić do dalszego odkrywania i zawrzeć pewną tajemnicę na zdjęciach ukrytą delikatnie w cieniu, garderobie lub rekwizycie. Niebywale trudną sztuką jest zachowanie właściwych proporcji, dobrego smaku i odpowiedniej atmosfery. Sesja buduarowa to nie tylko nagość czy bielizna to coś znacznie większego i jeszcze jest wiele do odkrycia w tej dziedzinie sztuki. Sesja ta pozwala w piękny i naturalny sposób odkrywać piękno ludzkiego ciała.


Sesje artystyczne

Sesja artystyczna daje szerokie pole manewru osobie fotografowanej jak i fotografowi, ale też jest bardzo dużym wyzwaniem do tego, aby stworzyć coś nowego, kreatywnego,a zarazem na tyle artystycznego, żeby wzbudziło zachwyt i chwilę refleksji nad treścią zawartą na zdjęciu. Grą światła, ruchu i otoczenia można stworzyć niemalże obraz lub nowe dzieło sztuki. Sesję artystyczną można porównać do pisania od nowa sztuki lub malowania obrazu od podstaw. Istotną częścią jest światło, osoba fotografowana jak i też wkomponowanie się w plener lub otoczenie w którym wykonuje się zdjęcia. Niesamowitą rolę odgrywa zabawa kolorem jak i też ułożeniem i dobraniem odpowiednich kostiumów lub rekwizytów do tego, aby stworzyć zupełnie nowy wymiar fotografii czy też pomysłu na niestandardowe zdjęcie lub dawanie świeżego powiewu na przetarty schemat robienia zdjęć.


Odrestaurowanie zdjęć

Odrestaurowywanie zdjęć jest usługą skierowaną dla osób które mają w swoich zasobach stare zdjęcia. Na kliszach czy wydrukowane. W starych albumach rodzinnych, które odczuły odczuły znaki czasu i nie są już tak wyraźne, lub są uszkodzone i wymagają naprawy. Usługa odrestaurowywania u nas polega na digitalizowaniu zdjęć i zachowania ich na lata poprzez wysokiej rozdzielczości obróbkę graficzną i digitalizację starych zdjęć.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości informacji, zdjęć, grafik, kodów html i innych zawartych na stronach www.kawojdb.com w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej bez zgody autora zabronione. Niniejsza strona internetowa podlega ochronie na mocy prawa autorskiego. Na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku wszelkie osoby reprodukujące tę stronę tak we fragmentach, jak i w całości bez wiedzy i zgody autora podlegały będą odpowiedzialności karnej. Przedmiotem prawa autorskiego jest każdy przejaw działalności twórczej o indywidualnym charakterze, ustalony w jakiejkolwiek postaci, niezależnie od wartości, przeznaczenia i sposobu wyrażania (utwór). Ochrona przysługuje twórcy niezależnie od spełnienia jakichkolwiek formalności. Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. Naruszenie praw autorskich będzie skutkowało odpowiedzialnością karną, określoną w przepisach prawa, w szczególności w przepisach ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, przepisach prawa prasowego oraz przepisach kodeksu cywilnego. Znaki towarowe i produkty poszczególnych firm będące ich własnością podlegają ochronie praw autorskich.

Contact

 
Location

Kosmonautów Polskich

Głogów

67-200

Poland

 
E-mail
 
Telefon