Makijaż dzienny

Makijaż dzienny to delikatna wersja makijażu, która ma na celu zmniejszyć widoczność niedoskonałości. Powinien być świeży i naturalny. Taki typ makijażu dobrze sprawdzi się do pracy i szkoły.

Makijaż wieczorowy


Makijaż wieczorowy powinien nie tylko podkreślać naturalne piękno, ale również dobrze współgrać z kreacją. Jego trwałość musi być znacznie większa, przy czym nie robić efektu maski.

Makijaż ślubny

Makijaż ślubny jest zwieńczeniem całej ślubnej stylizacji. Łączy w sobie makijaż dzienny, wieczorowy i fotograficzny. Cechuje go świeżość makijażu dziennego i trwałość wieczorowego zarówno musi ładnie się fotografować. Podkreśla naturalne piękno oraz przykrywa niedoskonałości.

Makijaż próbny  90 zł
Makijaż ślubny (kępki rzęs w cenie makijażu) 120 zł 

Pakiet ślubny 460 zł
w cenie pakietu:
 -Makijaż próbny
- Makijaż ślubny z kępkami Panny Młodej
- Makijaż 2 osób z otoczenia Młodej Pary
- Makijaż na sesję ślubną
- Dojazd do klientki w dniu ślubu
- Otrzymuje Pani bibułki matujące

Opieka nad Panną Młodą podczas wesela                                                   250 zł
Opieka nad Panną Młodą podczas wesela w Pakiecie ślubnym         200 zł

Aby zobaczyć pełną gamę zdjęć zapraszam do Galerii make up.

Makijaż fotograficzny

Makijaż fotograficzny rządzi się swoimi prawami. Obiektyw aparatu zabiera z twarzy nieco więcej kolorów więc nasza twarz może wyjść mało wyrazista. Dlatego ten makijaż jest trochę mocniejszy, żeby bardziej wyrównać koloryt skóry oraz lepiej wygładzić skórę. W tym przypadku warto użyć  pudrów niedających flashback.

Makijaż okazjonalny

Makijaż okazjonalny jest dostosowywany do okazji i okoliczności. Jeśli chcesz pięknie wyglądać na weselu, balu czy  studniówce jest to makijaż dla Ciebie. Jest indywidualnie dopasowany do klientki. Makijaż ten jest trwały, a jego intensywność zależy od upodobań klientki.


Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości informacji, zdjęć, grafik, kodów html i innych zawartych na stronach www.kawojdb.com w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej bez zgody autora zabronione. Niniejsza strona internetowa podlega ochronie na mocy prawa autorskiego. Na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku wszelkie osoby reprodukujące tę stronę tak we fragmentach, jak i w całości bez wiedzy i zgody autora podlegały będą odpowiedzialności karnej. Przedmiotem prawa autorskiego jest każdy przejaw działalności twórczej o indywidualnym charakterze, ustalony w jakiejkolwiek postaci, niezależnie od wartości, przeznaczenia i sposobu wyrażania (utwór). Ochrona przysługuje twórcy niezależnie od spełnienia jakichkolwiek formalności. Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. Naruszenie praw autorskich będzie skutkowało odpowiedzialnością karną, określoną w przepisach prawa, w szczególności w przepisach ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, przepisach prawa prasowego oraz przepisach kodeksu cywilnego. Znaki towarowe i produkty poszczególnych firm będące ich własnością podlegają ochronie praw autorskich.

Contact

 
Location

Kosmonautów Polskich

Głogów

67-200

Poland

 
E-mail
 
Telefon